Lek. Waldemar Krzeszowski

Lek. Waldemar Krzeszowski

Lek. Waldemar Krzeszowski

SPECJALIZACJA: Położnictwo i ginekologia

Doktor Krzeszowski ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi, po którym dalej rozwijał się naukowo jako wykładowca oraz autor wielu publikacji, podręczników oraz międzynarodowych szkoleń z zakresu ultrasonografii płodu. W związku z tym, Doktor jest konsultantem pracowni diagnostyki prenatalnej w Klinice Perinatologii ICZMP, gdzie wykonuje procedury diagnostyczne, które służą badaniom genów dziecka.

Jako prekursor neurosonografii płodu, dr. Waldemar obecnie skupia swoją uwagę na dzieleniu się wiedzą dotyczącą problemów wad ośrodkowego układu nerwowego, wczesnej diagnostyki płodu (badanie I trymestru) oraz cytomegalii. W konsekwencji, skutecznie pokazując, że jest to choroba możliwa do leczenia w czasie trwania ciąży.

Doktor jest również ekspertem w rozpoznawaniu i leczeniu głęboko naciekającej endometriozy. W swojej pracy Doktor kieruje się dobrem pacjentek i właśnie z tego powodu regularnie szkoli się  za granicą, współpracując tym samym z wiodącymi ośrodkami ultrasonografii/neurosonografii płodu: Tel Aviv Sourasky Medical Center, UZ Leuven oraz London School of Ultrasound. Ponadto jest on członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology oraz The Fetal Medicine Foundation. W końcu Jego doświadczenie i umiejętności zostały docenione w Polsce oraz za granicą. W 2021 roku przejął rolę ambasadora w Fundacion Internacional Medicina Materno Fetal, a rok później dołączył do zarządu Sekcji Diagnostyki Prenatalnej PTG.

Zakres usług

  • Neurosonografia płodu USG
  • USG ciąży
  • ECHO serca płodu
  • USG ciąży genetyczne prenatalne
  • USG ciąży genetyczne prenatalne bliźniaki
  • USG ciąży genetyczne prenatalne trojaczki

Neurosonografia płodu, USG prenatalne

Godziny przyjęć:

środa 17:00-20:00

Umów się na wizytę online

Zadzwoń 42 233 77 88, 698 951 787