Wolumetria twarzy

Wolumetria to nieinwazyjna metoda medycyny estetycznej, której głównym celem jest przywracanie objętości i napięcia skórze, a także poprawa owalu twarzy. Procedura polega na podawaniu preparatów zawierających kwas hialuronowy lub inne substancje wypełniające takie jak np.: tłuszcz w tkankę podskórną. Wolumetria daje natychmiastowe efekty – już po jednym zabiegu można zauważyć znaczną poprawę wyglądu skóry.

Wolumetria twarzy

ZASTOSOWANIE WOLUMETRII TWARZY

Wolumetria twarzy to zabieg o szerokim spektrum zastosowań. Może być stosowany nie tylko do poprawy owalu twarzy i przywracania objętości skórze, ale również do leczenia takich problemów jak zmarszczki czy bruzdy nosowo-wargowe.

Warto również zaznaczyć, że wolumetria jest bardzo bezpiecznym zabiegiem. Stosowane w trakcie procedury preparaty są biokompatybilne z ludzkim organizmem, a ich użycie nie powoduje alergii czy innych działań niepożądanych. Przy właściwej aplikacji ryzyko powikłań jest minimalne.

REZULTATY WOLUMETRII TWARZY

Efekty wolumetrii są zauważalne natychmiast po zabiegu, jednak pełnej oceny rezultatów można dokonać po upływie od kilku do kilkunastu dni w zależności od zastosowanej substancji. W zależności od preparatu oraz indywidualnych cech pacjenta, efekty utrzymują się od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Aby utrzymać satysfakcjonujący wygląd, zaleca się powtarzać zabiegi wolumetrii co kilka kilkanaście miesięcy w zależności od zastosowanej substancji.

Umów się na wizytę

42 233 77 88, 698 951 787